Usługi porządkowe - czym się zajmujemy

Proclean oferuje Państwu profesjonalne sprzątanie domów, kompleksowe sprzątanie biur oraz sprzątanie osiedli. Możemy pochwalić się długoletnim doświadczeniem oraz fachową i profesjonalną kadrą pracowniczą. Stosujemy najlepsze preparaty i środki czystości. Zwracamy uwagę na jakość naszych usług nie zapominając jednocześnie o właściwym podejściu do ekologii. Wykonujemy czynności standardowe, ale z równym powodzeniem podejmujemy się zleceń nietypowych. Z przyjemnością czekamy na kontakt z naszą firmą. Jesteśmy gotowi do wyceny każdego zlecenia oraz do negocjacji ceny usługi.


1
Mycie okien

Oferujemy kompleksowe czyszczenie ram okiennych mycie okien sprawdzonymi środkami. Zapewniamy długotrwały efekt przejrzystości szyb.

2
Koszenie i pielęgnacja zieleni

W ofercie naszej firmy znajdziecie Państwo także kompleksową obsługę terenów zielonych. Obejmuje ona między innymi koszenie trawników oraz przycinanie krzewów.

3
Sprzątanie po remoncie

Wykonujemy pełne sprzątanie poremontowe. Pozbywamy się pyłu, resztek farb, zapraw murarskich i tynkarskich oraz innych pozostałości po remoncie. Myjemy wszystkie zabrudzone elementy mieszkania oraz pozbywamy się śmieci.

4
Sprzątanie piwnic i działek

Usuwamy wszystkie zbędne rzeczy składowane na działkach oraz sprzątamy z kurzu i zabrudzeń elementy zabudowy. Proponujemy sprzątanie piwnic włącznie z wyniesieniem niepotrzebnych przedmiotów i śmieci.

5
Sprzątanie mieszkań i domów

Proponujemy kompleksowe sprzątanie mieszkań oraz sprzątanie domów. Odkurzanie, mycie podłóg czy zmywanie to tylko część naszej oferty.

6
Utrzymanie czystości na osiedlach

Zachęcamy do współpracy wszystkie spółdzielnie oraz wspólnoty mieszkaniowe. Zajmujemy się kompleksową usługą sprzątania wewnątrz bloków i budynków oraz na przyległych terenach zielonych.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą. W zakładce cennik – usługi sprzątające znajdziecie Państwo wszystkie standardowe usługi. Jesteśmy w stanie podjąć się zleceń nietypowych.

Trójmiasto

Obecnie sprzątamy w tym rejonie. Jednak nie ma przeszkód aby sprzątać u Ciebie.

Profesjonalne sprzątanie

Korzytamy tylko z sprawdzonych środków oraz mamy doświadczonych pracowników.

Przystępne ceny

Każde sprzątanie jest inne. Dlatego nietypowe zlecenia wyceniamy osobno i bezpłatne.

Specjalna oferta

Dla Spółdzielni i Wspólnot proponujemy 20% zniżki na pierwsze trzy miesiące współpracy.