• Mycie okien
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  Dokładność i pasja
  W tym co robimy
 • sprzątanie
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  Doświadczony i wykwalifikowany
  Zespół ProClean
 • mycie
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  bubble
  Korzystamy tylko z
  Sprawdzonych środków
Trójmiasto

Obecnie sprzątamy w tym rejonie. Jednak nie ma przeszkód aby sprzątać u Ciebie.

Profesjonalne sprzątanie

Korzytamy tylko z sprawdzonych środków oraz mamy doświadczonych pracowników.

Przystępne ceny

Każde sprzątanie jest inne. Dlatego nietypowe zlecenia wyceniamy osobno i bezpłatne.

Specjalna oferta

Dla Spółdzielni i Wspólnot proponujemy 20% zniżki na pierwsze trzy miesiące współpracy.

Kompleksowe usługi sprzątania

Proclean – Trójmiasto

Proclean to profesjonalna firma sprzątająca która oferuje usługi sprzątania biur, osiedli oraz prywatnych mieszkań na terenie Gdyni i okolic..

„Czysty dom to przejaw zmarnowanego życia” napisała pewna brytyjska pisarka. Kierując się tą sentencją Ty zajmij się sobą, a nasza firma sprzątająca zadba o czystość i porządek twojego otoczenia. Nie musicie Państwo poświęcać swojego cennego czasu na żmudne i męczące sprzątanie, spożytkujecie go na zajęcia sportowe, spotkanie z przyjaciółmi lub pójście do kina. Wyręczymy Was w tym niewdzięcznym zajęciu.

Dom czy mieszkanie wymaga szczególnej troski. Większość z nas przywiązuje duże znaczenie do czystości i porządku. Lubimy, co jest zrozumiałe żyć w komforcie, w czystych wnętrzach. Sprzątanie mieszkań i domów to nie tylko sprawy estetyczne, istotne dla klientów są kwestie higieniczne.

Właściwie wykonane usługi sprzątające w Waszych łazienkach, toaletach i kuchniach pozwalają na dłuższe zachowanie czystości tych pomieszczeń, co ma kolosalne znaczenie dla zachowania higieny otoczenia. Biura i siedziby firm to miejsca wymagające permanentnej opieki firmy sprzątającej. Duża ilość ludzi pracujących przez cały dzień korzystających z łazienek, toalet, kuchni i jadalni wymuszają konieczność codziennego sprzątania. Pracujące komputery inne urządzenia biurowe przyciągają drobiny kurzu. Wymagają częstego odkurzania i czyszczenia. Zabrudzone, zwłaszcza w czasie gorszej pogody ciągi komunikacyjne, korytarze i wejścia muszą być utrzymywane w czystości. Wszystko to wymaga profesjonalnego sprzątania. Sprzątanie biur to również usługi sezonowe, które wykonuje się co jakiś czas.

Trudno wyobrazić sobie nowoczesne osiedle mieszkaniowe bez firmy, która zapewni usługi sprzątające i pielęgnację zieleni. Nadzór nad czystością klatek schodowych, mycie okien oraz wind, pielęgnacja wykładzin, tym wszystkim zajmuje się profesjonalna firma sprzątająca Proclean.